خودروهای سواری رنو

خودرو

رنو کلیو

 

فضای داخلی شیک و با کیفیت و مشتری پسند

فضای داخلی رنو کلیو دارای رفاه و کیفیتی خوب است داشبورد آن با خط نرمی در تماس است. تمام ادوات در دسترس هستند و صفحه نمایش یکپارچه در بالای مرکز کنسول است. راحتی کابین رنو کلیو در حدی است که فکر میکنید در خانه خودتان هستید امکانات این خودرو عبارتند از : فرمان قابل تنظیم در ارتفاع - کروز کنترل و محدود کننده ی سرعت در کنار ترمز پارک. امکانات زیاد بسته به سفارش و قیمت خودرو دارد.

 

فضای داخلی کابین مبنا بر آسایش و آرامش

کلیو جدید دارای فضای کابین بزرگ است به طوریکه در مدل ۳ درب ۱/۳۶۲ میلی متر و در مدل ۵ درب ۱/۳۴۳ میلی متر است. رنو کلیو مسافران با قد ۱/۸۸ متر را در خود جای می دهد( ۹۵٪ از کل جمعیت اروپا دارای این قد هستند)

 

با کیفیت

معماری کلیو جدید طوری انجام شده است که سر و صدا به داخل کابین راه نیابد به طوریکه چند سنسور صدا در موتور آن کار گذاشته شده تا هر وقت صدایی آمد آن را خنثی کنند. صدای باد نیز نسبت به رقبای آن کم است که آن هم مدیون ساختار این خودرو است.

پیشرانه ها و مطابقت آن با محیط زیست

تمام پیشرانه های این خودرو با محیط زیست اروپا تطابق دارد. در این خودرو ذرات فیلتر در دهانه ی اگزوزها قرار دارد و پیشرانه ها قابلیت کار با سوخت اتانول را دارند( بسته به بازار ارائه می شود) پیشرانه ها دارای قدرتهای ۷۰ - ۸۵ و ۱۰۵ اسب بخار است.

 

+ نوشته شده در  شنبه هفتم آذر ۱۳۸۸ساعت 12:54  توسط سينا و فرزاد  |